Oficjalny serwis miasta Jastrzębie-Zdrój

Konsultacje Jastrzębie-Zdrój

zaloguj rejestracja

Ankieta: Czy OWN ma mieć nową nazwę?zakończona

Po wielu latach oczekiwań jastrzębianie znów mogą korzystać ze zmodernizowanego, nowoczesnego Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Zielone płuca Jastrzębia-Zdroju  są miejscem naszych wspólnych, rodzinnych spotkań. Chcemy poznać Waszą opinię czy OWN powinien zmienić swoją nazwę?  Jakie jest Wasze zdanie? Czy jesteście za zmianą nazwy OWN? Czy chcecie, by nazwa była dwuczłonowa - nawiązująca do historii tego miejsca (OWN) ale uzupełniona o nowy człon, który sami Państwo zaproponujecie i wybierzecie.

Zachęcamy do wypełnienia niniejszej ankiety do 17 września. Dziękujemy za oddany głos.
Po uzyskaniu największej liczby odpowiedzi w pkt 2 i 3 przeprowadzimy dalsze konsultacje.

 

 

3 opinie pod tą konsultacją

zaloguj się aby dodać opinię

Opinie

avatar
Marzena Sosna - ponad rok temu

Uważam,że ta nazwa jest już tak stara i znana,że obojętnie jakby nie nazwać tego terenu i tak wszyscy będą na niego mówić OWN,to kultowe miejsca w Jastrzębiu,takie jak Supersam,Merkury, czy Hawana zawsze tak się mówiło i będzie mówić :D

pokaż odpowiedzi (0)
avatar
Rafał Tymiński - ponad rok temu

Nie wiem jak Wy ale ja nadal chadzam do Merkurego, a nie do Arendy....

pokaż odpowiedzi (1)
avatar
Leszek Głąb - ponad rok temu

Nie zmieniajcie nazwy OWN-u zaczynacie robić problem i ludzi skłócać a i poczytajcie na facebooku - wyzwiska. Pani Prezydent po co ta burza !!!! Chodziłem tam z dziećmi, dzieci ze swoimi dziećmi a ja już z PRA wnukiem. NAPISZCIE że tak zostaje bo zaczęła się wyzwiskowa wojna partyjna !!!!!

pokaż odpowiedzi (0)